Loading...

ZWIEDZANIE GRUPOWE

Czas trwania pokazu dla grup zorganizowanych – uzależniony jest od liczby uczestników (minimum 15 osób, maks. 50 osób). W przypadku większej liczby uczestników grupa jest dzielona na dwie mniejsze. Data i godzina pokazu – dostosowana jest indywidualnie do każdej grupy w przedziale od godz. od 8.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku . Istotnym jest aby przed przybyciem opiekun grupy dokonał rezerwacji telefonicznej 797-334-660.

Rezerwujący jest zobowiązany podać podczas rezerwacji dane szkoły lub organizacji, która wysyła do nas grupę wycieczkową oraz dane kontaktowe do osoby, która przyjedzie z dziećmi na pokaz. Jest to bardzo ważne ponieważ w przypadku spóźnienia lub problemów z dojazdem umożliwi to nam bezpośredni kontakt z opiekunem.

Rezerwujący jest zobowiązany również potwierdzić rezerwacje najpóźniej tydzień przed terminem przyjazdu.
W momencie braku potwierdzenia zakładamy, że grupa przyjedzie. Jeśli jednak Państwo się nie pojawią i nie poinformują nas o tym, lub poinformują nas za późno, mamy prawo wystawić rachunek na umówioną ilość osób o wartości 30% ceny biletów.

Jeżeli są Państwo zainteresowani – wystawiamy FV za pokaz.
Wystarczy pozostawić dane do FV u osoby przeprowadzającej warsztaty. Tj. Nazwa firmy/ obiektu + NIP. Faktury wysyłamy pocztą tradycyjną lub elektroniczną e-mail do 7 dni. Istnieje możliwość wystawienia faktury na miejscu.

Płatność za warsztaty należy uiścić GOTÓWKĄ na miejscu przed pokazem, gdy mamy pewność co do ilości osób uczestniczących w pokazie.

Muzeum Lizaka - zwiedzanie grupowe
Muzeum Lizaka - zwiedzanie grupowe
Zwiedzanie indywidualne
Zwiedzanie grupowe
Urodziny